napoli dhe juventus

napoli bisedon me juventus per trezege kliko foton per te par me shum

  Napoli bisedon me Juven për Trezeguet Dëshira e Napolit për transferimin e sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, është pranë realizimit, pasi që agjenti i francezit ka deklaruar se skuadrat janë në bisedime për një transferim të mundshëm. Trezeguet ka edhe një vit në kontratën e tij te...

Interi, ultimatum Realit për Maicon kliko foton per me shum

Interi, ultimatum Realit për Maicon

  Interi, ultimatum Realit për Maicon Interi i ka dhënë ultimatum Real Madridit që të paguajë 30 milionë euro për mbrojtësin e djathtë, Maicon, ose në të kundërtën negociatat për të do të pezullohen. La Gazzeta dello Sport pohon se Massimo Moratti ia ka dhënë mundësinë e fundit Florentino...

Fabregas aludon në qëndrim te Arsenali kliko foton per me shum

Fabregas aludon në qëndrim te Arsenali

    Fabregas aludon në qëndrim te Arsenali Kapiteni i Arsenalit, Cesc Fabregas, ka thënë se transferimi i tij te Barcelona nuk është definitiv dhe se ka mundësi që ai të qëndrojë te...

Balotelli mund të largohet për 40 milionë euro kliko foton per me shum

Balotelli mund të largohet për 40 milionë euro

      Balotelli mund të largohet për 40 milionë euro Presidenti i Interit, Massimo Moratti, e ka bërë të qartë se asgjë më pak se 40 milionë euro nuk mund ta bindë atë që ta...

Zyrtare: Hodgson, trajner i ri i Liverpoolit

Zyrtare: Hodgson, trajner i ri i Liverpoolit kliko foton per ms shum

  Zyrtare: Hodgson, trajner i ri i Liverpoolit Liverpooli ka konfirmuar edhe zyrtarisht se ka emëruar si menaxher të ri të klubit, 62-vjeçarin Roy Hodgson, i cili ka nënshkruar kontratë tre vjeçare në Anfield. Hodgson ka një karrierë të gjatë si trajner, me fillimet tek Interi, Udinese dhe më...

sport--->>>uraguai ne gjysem finale

uraguai ne gjysem finale--kliko foton per te lexuar me shum

  Uruguai, gjysmëfinalisti i dytë Përfaqësuesja e Uruguait ka siguruar gjysmëfinalen e Kampionatit të sivjetmë Botëror, duke eliminuar Ganën pas ekzekutimit të penalltive, pasi që rezultati i ndeshjes pas 120 minutave mbeti 1-1. Përfaqësuesja e Ganës ishte skuadër më efikase në gjysmën e parë,...

mesi luan kunder gjermanis

mesi dote luaj kunder gjermanis---kliko foten per me shum informata

  Messi luan ndaj Gjermanisë Superylli i Argjentinës, Lionel Messi, definitivisht do të luajë në çerekfinalen e të shtunës ndaj Gjermanisë, thonë burimet nga stafi i Argjentinës. Është dyshuar se Messi nuk do të ishte në gjendje të luajë, për shkak se nuk mori pjesë në stërvitjen e të premtes,...

capelo mbetet pergjeths i anglis--kliko ne foto per me shum

capelo mbetet ne angli

Capello mbetet përzgjedhës i Anglisë Fabio Capello do të vazhdojë të qëndrojë në postin e përzgjedhësit të Anglisë, përkundër paraqitjeve jo të mira dhe eliminimit nga Botërori, Afrika e Jugut 2010. Është thënë se Capello do të takohej me kreun e kombëtares angleze, Sir Dave Richards, gjatë javës...

Designed By : Vel1 © 2010 All rights reserved.

Make a free websiteWebnode