mesi dote luaj kunder gjermanis---kliko foten per me shum informata

 

Messi luan ndaj Gjermanisë

Superylli i Argjentinës, Lionel Messi, definitivisht do të luajë në çerekfinalen e të shtunës ndaj Gjermanisë, thonë burimet nga stafi i Argjentinës.

Është dyshuar se Messi nuk do të ishte në gjendje të luajë, për shkak se nuk mori pjesë në stërvitjen e të premtes, si pasojë e një ftohjeje.

Megjithatë, një burim i stafit mjekësor ka thënë për Ole se Messi është në gjendje të mirë dhe mund të luajë, duke bërë kështu që i gjithë kombi argjentinas të jetë më i çliruar pas këtij lajmi të mirë

Share |

Designed By : Vel1 © 2010 All rights reserved.

Create a website for freeWebnode