Per pc mesohu pak

 

Mate Rjjetin Sa E Ke Te Fort

https://www.beocity.com/

 

Hap add qysh dush :

https://accountservices.passport.net/reg.srf?sl=1&lc=1033

 

Nickname bone me shkronja tjera

https://www.ecmekohen.net/nickmsn/

 

Downoad muzika prej youtubes si mp3 pa virus
https://www.vidtomp3.com/

 

Qysh me kopju kur keni TEST
hyni në këtë link nëse doni mu msu me kopju n TEST haha...
https://www.metacafe.com/watch/956273/cheat_professionally/

 

Per Te Shikuar ip e juaja

https://ipaddressworld.com./

 

Filloni me Bismilah PC Tuaj

https://www.sendspace.com/file/49t0sy

 

 

Te Gjitha keto te posht jan  ne https://special-angeel.piczo.com/?g=1&cr=1

 Si ta formatizojm kompjuterin
Krijo virus tendin
Beje folderin tend te padukshem
Si me ja ndal dikujna pc-ne
Si te fusim muzik ne weba me piczo
Hap website me free e jo me piczo
Si te risim ose zvogelojm mb e nje muzike
Hyr ne pc te tjetrit pa e dit viktima
Si me rikthy pc tende mbrapa
Hackoni websiten qe keni qejf ju bon edhe .com
Qite webin tond ne google
Heke webin tend nga google
Si me kriju robot per msn
Si te punojm me tastier ne vend te mausit
Keshill si te mbrohemi nga virusat
Si te refuzohet vet virusi ne msn
Si mundeni me vjedh foto qe ste lejojn
Shpejo Msn-nen
Si ti nderrojm emrat e Cs lojtarve
Si te Levizim shenjen e mausit me testatur
Shpejto shpejtesin e kompjuterit
Bone pc-ne tuaj per mu ndez per 10 sekonda
Si Tia nderrojm emrin STARTIT ne pc
Boneni Pc-ne tuaj qe te fiket me shpejt
Si t'ja ndrrojme pamjen msn
Fshi te gjith contact listen permeniher
Kujna i intereson me bo Folder me Password
Prish passworda ne MSN
Si te rregjistrohemi ne youtube
Si te Qesim Video ne Youtube
Si te Shendrrojm Tekstin ne Ze
Fike nje Pc Te huajin Ne menyr te rregullt

Te Gjitha keto me lart jan  ne https://special-angeel.piczo.com/?g=1&cr=1

 

Qe Edhe 1 web tjeter Dhe ktuh ka gjera te ndryshme https://04-genti.de.tl/Programe-per-pc.htm


 


 

Si të gjejmë gabimet në kompjuter!
Ketu eshte nje program falas 45kb qe jep te gjitha gabimet e regjistruara nga windowsi ne kompjuter:
https://myeventviewer.nirsoft-freeware.qarchive.org/
Per ti identifikuar gabimet dhe postuar ne forum ndiqet kjo rruge.
1 Hapet programi dhe kontrollohet a ka gabime.Gjithe gabimet e regjistruara jane me ikone te kuqe

Krijo virus per pc tani
Si pik se pari shkojm START pastaj shkojm ALL PROGRAMS ose PROGRAMS dhe pastaj ACCESSORIES dhe shkoni NOTEPAD dhe kur te hapet NOTEPAD e shkruni EXPLORER
              EXPLORER
              EXPLORER etj vazhdoni...

dhe kur e shkruni EXPLORER shkoni FILE tani SAVE AS dhe e shkruni .BAT jo veq BAT   por .BAT(d.m.th pik bat jo me fjal) dhe e prekni SAVE dhe VIRUSI U FORMUA ...nese nuk eshte ne DESCTOP ateher eshte ne MY DOCUMENT ...vjen pyetja si tia nderrojm formen: me TASTIN E DJATHT TE MAUSIT(MIUT) shkoni SEND TO dhe pastaj COMRESSED(ZIPPED) FOLDER dhe forma iu nderrua...po si tia nderrojm emrin:me TASTIN E DJATHT TE MAUSIT(MIUT) shkoni RENAME dhe e shkruni emrin si te doni psh. FREE GAME per me i genjy te tjeret qe ta pranojn VIRUSIN ...si tia dergojm VIRUSIN dikujna tjeter: kur e formon VIRUSIN , nese doni tia dergoni personit qe deshiron se pari duhet te flasim me ate person dhe nese deshirojm tia dergojm VIRUSIN   e bartim si keng ose foto ikonen e VIRUSIT dhe mjafton vetem qe ai ta prek ACCEPT dhe virusi i hyri... kete VIRUS nuk mund ta ndal as ANTIVIRUSI NORTONI...                                                                                                                     VEREJTE:1 EXPLORER=1 VIRUS, 10 EXPLORER=10 VIRUSA ETJ....                                                         SHPRESOJ QE TA KUPTONI FOMIMIN E VIRUSIT

Ndrysho modelin e armëve n'CS

Me siguri te gjithëve juve ju kan bo tullusum armët e njejta në counter strike, dizajn i lodht, qe qysh mundeni me i ndrru që me u dokt armët ma të forta e me dizajne të ndryshme, na po e ndrrojm veq alltin deagle, por e njejta procedurë është për të gjitha armët, nëse ndonjë armë qe e shkarkoni ju vjen me sound atëher atë e zhvendsoni tek follderi Sounds, e nëse ju pëlqen zëri si e ka pas arma e mëparshme ateher mos ndryshoni hiq... Pra shkojmë tek webi:

https://www.tutorialecstrike.com/skins.html

Edhe e shkarkojmë modelin e armës qe po na pëlqen, Më pas e hapim dhe e ekstraktojmë follderin e armës në Desktop... e hapim dhe e kopjojm fajllin v_deagle.mdl dhe e zhvendosim tek : C:/Program Files/Valve/cstrike/models kur të pyet me i zëvendesu fajllat kliko Yes... Me pas futemi ne lojen Counter Strike Edhe u Kry ..

Si te krijojm webside

Së pari hyjm ketu www.FreeWebs.com pastaj anen e djath nelt lexon me te vogla sing up dhe pastaj aty del fusha pe te plotesuar Username:ASt Pasword:**** Site Title : psh blerim-raci.com pastja Email adres:blerim_raci@hotmail.com pastaj i ploteson ditelindjen etj dhe aty me posht dalin disa kutia ti klikon ne njonen qe te pelqen dhe pastaj I agree to the Terms of Service kete e bon me shenje ja vendos shenjen dhe pastaj e bon create my webiste

 
truka per msn
Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc

--------------------------------------------------------------------------------

1) E gjeni dikon qe me ja bo ket trick(duheni me fol me to)
2) I thu me e qit ne nickun e dyt aty ku tregon cilen kang je tu e ngu pra personal message qet sen:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá

3) Ja boni copy paste edhe ai ma let e ka me copy paste me qit ne nick te dyt personal message

4) Viktima kur ta qet ne nick te dyt per 4-5 sekonda ka me dal prej MSN edhe ska me mujt mo me hi edhe forja ma e mir ka me ju fshi MSN prej kompjuterit

5) Preventiva e ksaj osht me pas MultiMSN nese e ki ather kur te bllokohet ni MSN e qel MSN-in tjeter edhe funksionon normal apet.

6) E testuar 100% funksionon

7) Me t'mira MSN nick name ne formen e cigares.

--------------------------------------------------------------------------------

Kodi:

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅̅Unikkatil̲̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅ ̅_̅_̅_̅()ڪے

kopjoni qet kod edhe shko aty per me nrru nickname edhe bane paste edhe ktu ku jan kto shkronjat unikkatil e i fshini edhe e shkruni qysh te doni!edhe ne fund te del nick name ne formen e cigares! Nese doni me qit pi msn e mos mu ju qel ma ne ate email smunet me hi ma

--------------------------------------------------------------------------------

nese e han naj kush thuni merre qeto shkronja se te del nicku i mir ne Status po mendoj

qe qeto shkronja duhet me i vendos ne status-nickname:

n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá

veq mos e provoni ne msn tjuv
___________________________ Msn Nick name ...shikone

--------------------------------------------------------------------------------

Merreni qit kod bone copy edhe qiteni ne Nicknam ju del me te mdhaja GAME OVER: |͇̿ ͇̿ ̶͇̿ι |̶̿ ̶̿ ̶̶̿̿| |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿| \ ͇ / |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |̶̿ ̶̿ ̶̶̿̿ Si te Hyni ne Online pa e pas msn te instalume  

--------------------------------------------------------------------------------

Per te hyr ne add pa messenger hyni ne kete web edhe hyni te login e shenoni emailin   paword e shenoni paswordin : WwW.iloveim.com Nese, mashtroheni dhe e vendosni ket kod ne under nick te msn:
Kodi:


Kodi:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇáapo
Kodi:


Kodi:
0 0Disa te thojn se te del muzika ne undernick, disa thojn se te dalin ngjyra te mira, e keto jan krejt rrena mashtrime.

e nese ndodh e pranon ti ket pra e vendos ket kod ne undernick,
atehere msn-ja jote ne pc tonde ne shpi, nuk do te qilet
po nese je ne net caffe, vetem e ristarton dhe kryhet problemi, se e kan deepfreez.Nese doni me ndreq apet hyni
C:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messengerse pari ja bon ne folder:
Tools, Folder options, View, Show hidden files end folders-ON

i lejon me i pa folderat e fsheheur dhe pastaj hyni ati ku me par thash.

dhe ne at folder te paraqiten disa foldera me numra,
e ju krejt ato foldera i fshini Delete, dhe pastaj
provoni me hi ne msn ( dhe ju ben 100%) qysh me ba pa nick name po ju tregoj nashta najkush e din veq po tregoj

Se pari eqitni me ndrru nickin e prekni ALT e mani ndrydh edhe tanaj i prekni numrat 0160 edhe bohet pa nick name

besoj se e kuptuat Bone COME TO MY NE mSn nickname

CODE:|͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿   |͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿     ̿ ̿|̿ ̿ |͇̿ ͇̿ ͇̿|     |̿ V ̿| |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ Bone alltin ne msn nickname:

Code: /̵͇̿ ̿/'̿ ̿̿̿̿̿̿̿̿̿̿̿ bone copy edhe qite copy aty ku fol me njerz qi i qon mesazhe edhe del ne form zemre

({)({)(F)(F)({)(M)(})(F)(F)(})(})
({)(F)(L)(L)(F)(M)(F)(L)(L)(F)(})
(F)(L)(L)(L)(L)(F)(L)(L)(L)(L)(F)
(F)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(F)
({)(F)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)(F)(})
({)({)(F)(L)(L)(L)(L)(L)(F)(})(})
({)({)({)(F)(L)(L)(L)(F)(})(})(})
({)({)({)({)(F)(L)(F)(})(})(})(})
({)({)({)({)({)(F)(})(})(})(})(})
merre codin per me te dal nickname conter-strike:[̲̅C̲̲̅̅σ̲̅̅u̲̲̲̅̅и̲̲̅̅т̲̲̅̅ε̲̅я̲̅S̲̲̅̅т̲̲̅̅я̲̲̅̅i̲̲̅̅к̲̲̅̅ε̅]

Shpejto netin
Si Te Rrisim Shpejtesin E Internetit
Per ta ber Kete , duhet ti Keni previligjet E Administratorit ...

Per te hyre sikur Administrator...duhet tja beni keshtu..:

Shkoni Start --> Log Of ... --> Log Of
Pasi te Dilni Nga Nga Username Qe Jeni Duke Perdorur Dhe Ju Parashtrohet Pyetje Se Ne Cilin Username Doni Te Kyceni Ne Windowsin Tuaj ju Veproni Atl + CTRL Del dhe kur te ju Paraqitet Nje Dritare e Vogel Shkruani Administrator Dhe Shtypeni Enter
Tash jeni te kyqur si Administrator dhe mundemi tja fillojm....

Kjo Ishte Saper Tu Kycur Sikur Administrator..

===============================================


Tash pasi qe jemi te Kyqur Sikur Administrator Mundemi Tja Fillojm...

Klikoni Ne .. Start --> RUN --> gpedit.msc dhe Shtypeni Enter

Do te ju hapet nje faqe ku do te duhet te veproni:


Hapeni "local computer policy"

Hapeni "administrative templates"

Hapeni "network"

Hapeni "QoS Packet Scheduler"

Ne Anen e djatht te dritares klikoni ne "limit reservable bandwidth" Dhe klikoni ne "enabled"

Pak me posht pasi qe ta beni "Enabled" shkoni ne "Bandwidth limit %" dhe ndrojeni ate prej ne 20 (apo sa eshte) ne 0 dhe klikoni OK....

Pastaj restartoni PC-ne dhe kycuni ne modin normal......dhe to ta shihni ndryshimin...

Designed By : Vel1 © 2010 All rights reserved.

Make a free websiteWebnode