napoli bisedon me juventus per trezege kliko foton per te par me shum

 

Napoli bisedon me Juven për Trezeguet

Dëshira e Napolit për transferimin e sulmuesit të Juventusit, David Trezeguet, është pranë realizimit, pasi që agjenti i francezit ka deklaruar se skuadrat janë në bisedime për një transferim të mundshëm.

Trezeguet ka edhe një vit në kontratën e tij te Zonja e Vjetër, mirëpo është spekuluar se ai do të largohet nga klubi bardhezi, ndërsa shumë skuadra janë të interesuara për shërbimet e tij.

“Ata (Juventusi dhe Napoli) do të takohen sot (e enjte) për të biseduar për sulmuesin”, ka thënë Antonio Caliendo për Tuttomercatoweb.com, duke shtuar se opsionet për sulmuesin francez janë të shumta, duke qenë se ai kërkohet nga skuadra arabe dhe spanjolle, si Sevilla, Valencia dhe Atletico Madrid

Share |

Designed By : Vel1 © 2010 All rights reserved.

Create a website for freeWebnode