Balotelli mund të largohet për 40 milionë euro

 

   

Balotelli mund të largohet për 40 milionë euro

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, e ka bërë të qartë se asgjë më pak se 40 milionë euro nuk mund ta bindë atë që ta lëshojë sulmuesin e ri, Mario Balotelli.

Njoftohet se Arsenali dhe Manchester City janë të interesuar për shërbimet e sulmuesit italian, ndërsa bosi i zikaltërve thotë se për ta transferuar 19-vjeçarin ata duhet të paguajë.

“Mi sillni 40 milionë euro dhe Balotelli mund të largohet”, citohet të ketë thënë Moratti për Sportmediaset.

Share |

Designed By : Vel1 © 2010 All rights reserved.

Create a website for freeWebnode