V.I.P

v.i.p haziri

  Haziri themelon çmimin “Bekim Fehmiu”    kliko foton lexo meshum------->>> Me të përfunduar koncerti homazh për Bekim Fehmiun, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Lutfi Haziri, shfrytëzoi rastin për të bërë publik themelimin e çmimit që mban emrin e...

V.I.P

bekim femiu

  Hiri i Bekim Fehmiut hidhet në Lumbardh  kliko ne foto per me shum Hiri i aktorit të madh shqiptar, Bekim Fehmiu, është hedhur në Lumbardh të Prizrenit. Kërkesa e fundit e aktorit të ndjerë është realizuar në prani të familjes së ngushtë, raporton KTV. Bekim Fehmiu, 74 vjeçar, ka bërë...

V.I.P

lork cana

  Udhëtimi (në qiell) me LORIK CANËN                kliko foto lexo me shum------>>> Ajo që më bëri përshtypje të madhe ishte përkushtimi deri në dashuri i Lorikut për arkeologjinë shqiptare. Dua t’i tregoj...

Designed By : Vel1 © 2010 All rights reserved.

Make a free websiteWebnode